| MyTedyBear a întrebat:

big grin
Cum se face o pagina pe facebook (nu cu datele mele ci o pagina comuna)?
Trebuie sa fie doi contribuitori neaparat?
Daca vrea cineva sa ma ajute sa fac o pagina va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare.
Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

FOARTE usor!: intra pe orice pagina, care este deja existenta pe facebook, si o sa gasesti in dreapta prin sus, un buton "creaz o pagina" sau cv de genu`, dai pe el si dupa aceea completezi ce iti cere acolo, simplu!
Poti sa iti faci mai multe pagini pe acelasi cont, si poti sa intri sa administrezi toate paginile de facebook pe care le ai, de pe acel cont. Sper ca te-am ajutat cu ceva! Funda?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Uite aici direct link!
https://www.facebook.com/pages/create.php