| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hey.Sunt eu din noulaughingVa voi ameti astazi cu intrebarile mele dar va rog sa raspundeti! Pe acea pagina la facebook am sectunea "questions". Am pus o intrebare dar mai vreau sa pun una si nu reusesc! Poate cineva sa ma ajute? Sau sa imi dea un link unde pot face astfel de intrebari? Va rog? Va multumesc pentru atentie si promit funda si voturi!

1 răspuns:
| Zettt a răspuns:

Salut ma cheama Badea .Vreau sa casting un Apple Iphone 3G,daca vrei sa ma ajuti sa castig acest premiu da-mi un banut.Pentru a imi da un banut apasa pe butonul "Voteaza" care se afla in josul pagini plz un vot SPAM/badea.html