| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! big grin De putina vreme imi apare o chestie sus in dreptul ferestrelor. laughing Nu stiu de unde provine si nu are buton de inchidere. Scrie "click for menu, Double-click for window" si nu stiu cum sa scap de ea, pentru ca eu folosesc mereu mai multe ferestre deodata si imi acopera una sau doua si nu mai stiu pe ce site sunt. laughing Solutii? big grin

1 răspuns:
| FlorinGamingRo a răspuns:

Click dreapta pe ea si alegi proprietes dupa biffezo auto-hiden!