| Chocoolatte a întrebat:

big grin.Nu pot sa descarc pozele de pe iPhone 4 pe Pc prin cablul de date pentru ca se descarca in World si nu pot sa le iau de acolo.sad...Stie cineva cum sa fac sa nu mai intre in world...sau macar sa le descarc big grinsad.Dau fundawinking

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Cand conectezi iphonul la pc si iti apare autoplay nu selecta word. iti apare acolo camera parca si selecteaza. daca nu iti apare descarca itools instaleaza-l si conecteaza-ti ideviceul la itools. intri la sectiunea poze, astepti sa se incarce toate, le selevtezi pe toate (click pe una si ctr+a) si dai export. itools este cel mai eficient soft pentru adaugare descarcare app/poze/muzica/video/carti etc... o zi buna