| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Stie cineva cum pot vedea pe Messenger la ce ora am primit mesajele?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Du-te la "Contacts"->"Conversation History", acolo ai tot istoricul de mesaje. mai rapid este click dreapta pe ID-ul persoanei la care vrei sa vezi istoricul mesajelor->"Conversation History".

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

In dreptul mesajului in dreapta e trecuta ora cand a fost receptionat.

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

La tel jos de tot dupa mes ora/data receptionarii

| username010000000 a răspuns:

Dai la setări

| MrAnonym a răspuns:

Poti sa vezi si asa la ce ora, dar poti si din istorie.

Răspuns utilizator avertizat
| Revendicated a răspuns:

Hey,in dreptul mesajului, este trecuta ora, data cand ai vorbit cu persoana respectiva, la revedere