| Nimeni91 a întrebat:

Daca blochez pe cineva pe messenger persoana va vedea ca este blocata? Si daca blochez pe cineva inainte de a-mi citi mesajele le va mai vedea?

2 răspunsuri:
| SkeppyV2 a răspuns:

Daca blochezi pe cineva pe messenger, persoanei nu ii va aparea ca ai blocat-o, dar isi poate da seama ca atunci cand iti trimite mesaj, ii va scrie ca aceasta persoana nu este disponibila momentan.

| Nimeni91 explică (pentru SkeppyV2):

Eu nu am acea persoana la contacte si atunci a fost prima data cand i-am trimis mesaj. Nu a vazut mesajul, nu e nimc rau, e doar un repros cu motive intemeiate. Daca nu a vazut mesajul si nici nu aveam acea persoana la contacte, va mai vedea mesajul meu?