| AlexandruPNV a întrebat:

TPU! Daca fac comanda de free sim Orange fara sa confirm de pe email va mai veni cartela?

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu!

| AlexandruPNV explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Dar de ce nu imi vine email de la Orange ca sa confirm comanda? E din cauza emailului care il fac eu...pentru ca e nou? Cum sa fac sa vina atunci pe moment?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru AlexandruPNV):

Se poate ca e-mail-ul de confirmare de la ei sa intarzie.Tu ai grija doar sa completezi cu adresa de e-mail pe care o folosesti.

| AlexandruPNV explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

OK. Dar cat poate sa intarzie e-mail-ul ala al lor...am facut o comanda de miercurea trecuta si nici in ziua de azi nu a venit e-mail-ul.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Comanda pentru cartela Free SIM nu poate fi finalizata daca nu accesezi link-ul trimis in e-mail.
O zi buna,
Orange Helper

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu va mai veni.