| pinkyred a întrebat:

Cum pot sa schimb statusul cuiva (nu am parola lui )? Cel mai bun raspuns primeste funda >.

Răspuns Câştigător
| MadaSS a răspuns:

Te inseli...Vad ca ai uitat ca traim in universul tuturor posibilitatiilor.^^. Uite aici ----> http://www.ymland.com/status-changer/
Rapid sh simpluh! :P

21 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai ce intrebare ai mai pus si tu Nu se poate asa ceva sa schimbi statusul cuiva e imposibil doar daca ai stii parola lui sunt programe cum sa spargi parola pentru mai multe detalii cauta pe google.Bye!

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru MadaSS):

Am incercat si nc macar nu merge...tongue

| MadaSS a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Merge la 90% din cazuri.Dar acum stiu ew ce net tras prin teava ai tuh...:d

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru MadaSS):

Mda.de ce crezi ca nu ai primit fundita pana acum pentru ca nu merge!tongue Deci am avut dreptate

| MadaSS a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Nu am primit fundah pentru ca nu i'am raspuns ei.sh tzeye.Si unu la mana: nici nu imi trebuie'asa cevah.^^. Sunt aici pentru a'i ajuta pe altii, asta nu inseamna ca vreau sh recompensa...Nu sunt animal de circ...happy

| Feffee a răspuns (pentru MadaSS):

Am incercat si eu si nu merge apare "invalid captcha"

| MadaSS a răspuns (pentru Feffee):

Ai scris gresit codul.sh de aia.^^

| Cristinutza23 a răspuns (pentru MadaSS):

La cod vip ce trebui sa scriem?

| MadaSS a răspuns (pentru Cristinutza23):

Poi acum trebuie sa platesti o taxa pentru a schimba statusul cuiva.Ieri nu era asa, dar a fost suprasolicitat site'ul... Oricum, acum am gasit alta alternativa pentru schimbarea statusului la altii. Uite ----> http://www.cs-gothic.ro/......20439.html

| iuddavali a răspuns (pentru MadaSS):

Era bun siteul respectiv pana sa introduca plata pentru cont VIP.

Dar nu e o problema, pentru ca poti sa scrii tu codul, sa-l pui pa tine la status sau sa il trimiti in fereastra (mesajul simplu sau mass) iar cand cineva da click, i se schimba statusul. Vezi detalii http://stirist.com/cum-sa-schimbi-statusul-prietenilor/

| InFeRnAL a răspuns (pentru MadaSS):

Nu mai merge site-ul acela... iti spun sincer. s-a facut site pentru Invisible Detectorwinking

| Nuamhaipa a răspuns (pentru MadaSS):

Mie imi apare ca trebuie si sa pun un cod de vip. Ce pun acoloo?

| MadaSS a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Te inseli...Vad ca ai uitat ca traim in universul tuturor posibilitatiilor.^^. Uite aici ----> http://www.ymland.com/status-changer/
Rapid sh simpluh! :P

| byencutza95 a răspuns:

Programul chiar merge. este bun. si uite ca a primit si funda. bravo happy kiss

| Amar_D-lke_1996 a răspuns (pentru byencutza95):

Da cod vip care e?

| Kiduutza a răspuns:

Site-ul ala...are cod vip...de ce oare?

| ViDrA345 a răspuns:

rolling on the floormama da sunteti toti prosti! Nu vedeti ca niciun site nu merge!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| pinkyred explică:

Stefania steff chiar poti sa schimbi satusul am incercat pe
http://www.ymland.com/status-changer/

| xxxxxl a răspuns:

Cum dezinstalez yahoo?

| pinkyred explică (pentru xxxxxl):

De ce ai vrea sa il dezinstalez?

| xxxxxl a răspuns (pentru pinkyred):

Cand dau clik pe Yahoo Messenger nu imi apare nimic si vr sa il dezinstalez si sa instalez altul....Ma ajutatii va rog
batting eyelashes:*:*

| Jupanu_Diego_1990 a răspuns:

Deci care zice ca e inposibil sa schimbi stsu lu cine-va se insala pentru ca eu am mai schimbat la mai multi dar nu mai stiu situ ala ca nu mai am intrat de mult pe net si asa ca doar cu un clik si tise schimba stsu si ce scriam eu aia aparea la tinewinking smecheri care se tin smecheri si zic ca nu se poate se inseala ca poatewinking