| IvanoviciFlorin a întrebat:

Cum aflu daca o persoana cu cont pe Facebook m-a blocat?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu o mai gasesti efectiv la cautari, apeleaza la un prieten, daca lui ii apare dupa nume si tie nu iti da rezultate, clar esti blocat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai purtat conversații cu ea pe Facebook Messenger iar în josul conversației îți apare "You cannot replay tot this conversation" înseamnă că te-a blocat.
Dacă îi cauți numele cat timp este logat, dar persoana respectiva nu apare, tot așa, înseamnă că te-a blocat.

| IvanoviciFlorin explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru raspuns

| literallythesamebruh a răspuns:

Poți verifica încercând să intri în conversația cu persoana respectivă și să vezi dacă îi poți trimite un mesaj. Poți verifica dacă reacțiile la postările tale mai există (bineînțeles, doar dacă ți-a reacționat la postări). Poți căuta numele respectivei persoane, iar dacă nu o găsești, cel mai probabil te-a blocat.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu suport deloc întrebarea asta.