| Anne07 a întrebat:

Buna TPU :* Daca te abonezi pe youtube, platesti la factura?

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Nuuu, bine inteles ca nu! happy

Poate doar o sa consumi mai mult net deoarece te uiti la videoclipuri, dar in rest nu!winking

20 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Nu iti cere nimeni bani. Ai incercat macar?

| Anne07 explică (pentru mdaria):

Mi.am facut ieri cont big grin si aveam ceva dubii laughing

| mdaria a răspuns (pentru Anne07):

E un site gratuit. Si nu ai ce sa cumperi de la ei ca sa zici ca le platesti ceva. Toti care au acces pot sa incarce video-uri.

| PedoBarbie a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De ce ai plăti? Nu are sens. Nu plăteşti nimic, că doar e reţea liberă, gratis... sau greşesc?

| Anne07 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Multumesc happy credeam ca platesc daca ma abonez la diversi artisti si filme happy

| Axys a răspuns:

Nu in nici un caz happy

| Anne07 explică (pentru Axys):

Ok am inteles happyva multumesc tuturor happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)
Nu, nu are nicio treaba. Ai vazut tu undeva pe YouTube sa scrie asa ceva sau tu intrebi tot ce visezi noaptea?

| Anne07 explică (pentru anonim_4396):

Nu tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anne07):

Binehappy:*

| Ichnat a răspuns:

Adica? Ce factura?

| Anne07 explică (pentru Ichnat):

Factura de la net

| Anne07 explică (pentru Ichnat):

Multumesc happy

| Ichnat a răspuns (pentru Anne07):

Cu placereeee! big grin

| Ichnat a răspuns (pentru Anne07):

Nuuu, bine inteles ca nu! happy

Poate doar o sa consumi mai mult net deoarece te uiti la videoclipuri, dar in rest nu!winking

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Nu ai ce să plăteşti, YouTube-ul e gratis. ^^

O zi bună!

| tranquilaaa a răspuns:

Nu happy

| YourAngelღ a răspuns:

Nu platesti nimic. Este gratis :*