| oNNeRuNN a întrebat:

Dc nu imi merge modul OPENGL nu imi merge call of duty 1 scrie ca nu imi suporta open gl.
Daca ajuta la cv am procesor de 1.1 amd, ram 1, 75gb si placa video ati raedon 7000 64 mb.
Nu stiu poate e de la placa vreau un site cu driver la placa video.
CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA!

10 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Vad ca teoretic sistemul tau ar suporta jocul. eventual incearca sa faci update la driverul video happy

| oNNeRuNN explică (pentru IT4Ever):

Da dar nu gaseac driveul pentru ati raedon 7000 imi cauti tu unu?

| IT4Ever a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Sistem de operare?

| oNNeRuNN explică (pentru IT4Ever):

Windows xp sp 2011

| IT4Ever a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Daca e ceva ciudatenie de xp iti recomand unul MSDN untouched poate iti rezolva problema!

| oNNeRuNN explică (pentru IT4Ever):

Auzi daca am win 7 home premium.da-mi un driver pentru win asta la ati raedon 7000

| gr83dut a răspuns:

La 64 mb nu iti suporta plavca video este prea mica, minimum este de 356 mb cu 128 biti pentru CoD 1

| xxGhost99xx a răspuns (pentru gr83dut):

Pentru CoD 1 32mb e minimum -_-