| BlueIvy a întrebat:

De cateva zile, cand incerc sa vad videoclipuri pe YouTube mi se blocheaza. Incerc sa vad pana la sfarsit videoclipul lui Lil Wayne - Mirror de 3 zile laughing. Ce pot sa fac ca sa nu mai am probleme?

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Poate fi o eroare din browser. Incerca sa iti reinstalezi browserul si eventuel sa iti instalezi flash playerul(i-a cea mai noua versiune disponibila). In cazul in care tot nu merge poate fi ori o problema din hardware ori un din sistemul de operare(cel mai bine e sa iti instalezi din nou windows-ul).(btw daca folosesti google chrome sau firefox lasa-le naibii si da-te pe opera - eu co folesesc de cateva luni bune si nu ma pot plange, se incarca repede si e foarte sigur ca si browser)
(colectionez funde - ai una?)
Numa bine big grin

| BlueIvy explică (pentru Vasybulan):

Mersi mult. mi-am descarcat Opera si intr-adevar merge foarte bine.winking

| Vasybulan a răspuns (pentru BlueIvy):

De asta am renuntat la Firefox sau Google Chrome. Si in plus la firefox ai nevoie de multe add-on(adica niste completari ale programului) big grin

3 răspunsuri:
| lily4 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, mai incearca... poate daca ti.l trimite cineva sau iti schimbi placa procesorului de la pc o sa.ti mearga ....incearca totusi inca o data http://www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18