| RalucaNiță a întrebat:

De cateva zile ma lupt sa fac un site web in html. Totul a decurs bine pana cand am observat ca in Galerie nu imi apar pozele, am tot incercat si nu imi iese. Ma puteti ajuta? fundita

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Da te pot ajuta daca imi spui exact sau un cod. Imi poti da detaliile pe constantin. tatucu@gmail.com

| RalucaNiță explică (pentru MeConstantine):

Multumesc mult pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Il faci din cod sau ti-l generezi pe o platforma? ce fel de site faci tu in html. nu exista decat pagini web in html. nu e un site dinamic.dar si asa trebuie mai multe detalii.probabil nu ai ales bine calea

| RalucaNiță explică (pentru jeek0):

Am respectat si am scris ca in exemplu primit de la scoala...dar nu imi arata pozele. Si nu stiu de ce

| jeek0 a răspuns (pentru RalucaNiță):

Ai pus extensia la poze? adica poza.jpeg sau poza.png. ai dat denumirea exacta a pozelor si calea catre fisiere? trebuie sa fii foarte atenta la detalii ca un singur punct daca difera nu iti functioneaza.

| RalucaNiță explică (pentru jeek0):

DA. Am pus poza.jpg tot tot si nu inteleg de ce nu iese.

| jeek0 a răspuns (pentru RalucaNiță):

Trimite scriptul respectiv sau o bucata din el sa il vada lumea. poate are cineva o idee