| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

De ce cand ies dupa facebook imi ramane e-mailul si parola memorate? Urgent funda

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie sa selectezi in casuta acolo sa nu iti ramana.

| IntodeaunaPunPariuCuViata explică (pentru IsabelaIssa):

Pai nu mai e bifata dar tot la fel imi apare

| IsabelaIssa a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Daca te loghezi de mai multe ori de la acelasi calculator mai ramane, ca mi-a mai ramas si mie, dar doar id-ul, nu si parola.

| IntodeaunaPunPariuCuViata explică (pentru IsabelaIssa):

Mie de aseara mi s-a intamplat

| IsabelaIssa a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Atunci incearca sa te conectezi cu un alt e-mail la intamplare si o parola la intamplare si poate va ramane acela acolo si il va "uita" pe al tau.

| IntodeaunaPunPariuCuViata explică (pentru IsabelaIssa):

Am intrat pe alt cont si cand am iesit dupa acel cont tot ala vechi aparea...

| IsabelaIssa a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Atunci nu stiu ce sa-ti mai zic, mie nu mi-a aparut niciodata asa, doar id-ul. Da-i restart.

| IntodeaunaPunPariuCuViata explică (pentru IsabelaIssa):

Am dat.....mersi oricum