| andreeaoap a întrebat:

Imi ramane parola si adresa de email de la facebook memorate pe un fond galben si nu le pot sterge, am sters si istoricul de chorme.dar degeaba...Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Intri in Google Chrome la "setari" -> "setari avansate" -> "stergeti datele de navigare", bifezi "stergeti parolele salvate", pe toata durata (de la inceput), dai "stergeti"...si voila!; p

| HAHAALEX a răspuns:

Sa schimbi parola.

| CosminAlex1999 a răspuns:

Debifeaza,, Pastreaza-ma conectat,, si da refresh la pagina.

| andreeaoap explică (pentru CosminAlex1999):

Este debifata si am si schimbat parola, dar nimic.