| Ybc a întrebat:

Urgent. Deci, alaltaieri dimineata am schimbat parola de facebook. si acum, nu o mai nimeresc. Am uitat si parola de la e-mailul de la facebook pentru ca acum folosesc alt id, asa ca nu ma pot folosi de "Ai uitat parola?". Stiti vreo metoda? As folosi hack sau ceva. big grin

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incepe sa iei MemoPlus.Pentru memorie.

| Allexander07 a răspuns:

Contul tau, oficial l-ai pierdut.
Hack? Cauta definitia cuvantului HACK si atunci sa il folosesti.

Nu exista hack care sati sparga parola de la facebook, doar daca iei keylogger, sau iti pui parole banale 123456.

O seara placuta.

| Ybc explică (pentru Allexander07):

Cum se utilizeaza keylogger? happy

| Ybc explică (pentru Allexander07):

Imi dai linkul pentru keylogger? happy Mersi.