| AnnaMaria23 a întrebat:

Buna TPU.De ceva timp mi-am cumparat un telefon Samsung E250, nu e cine stie ce, il folosesc doar pentru a initia apeluri. Dar am facut si cateva poze pe el...am incercat sa le descarc, dar atunci cand conectez cablul de date telefonul de incarca si doar atat straight face ce sa fac ca sa descarc pozele? nu imi apare absolut nimic cand conectez telefonul la PC. ajutor,

2 răspunsuri:
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Si eu am avut telefon ca al tau si am folosit un card SD pentru a descarca pozele sau prin bluetooth daca si calculatorul are dispozitiv bluetooth.

| Adelee a răspuns:

Dai la setari telefon si dai setari(ceva de genul descarcare ssau ceva legat de asta=>nu mai am ss nu mai stiu) si dai stocare in masa.winking