| Tudor_Florin_1988 a întrebat:

Am si eu problema. Am o tableta ALLVIEW City life. La un moment dat nu mai mi-a mers deoarece s-a facut un update de firmware si imi arata ca se incarca aplicatiile dar nu pornea. ramanea asa. Cand intram in recovery mode nu se formata. La fel, ramanea blocata, dupa care isi dadea restart. Am incercat sa ii fac update cu USB-Burning-tool-v1.6.1, dar din pacate mi-a dat o eroare. Treaba e ca acum nu mai mi-o vede pc-ul deloc, iar atunci cand o conectez cu cablul de date la pc sau cand o aprind imi intra direct in recovery mode. Ce este de facut. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logic reinstalat softul din nou, daca nu are probleme de hardware

| Tudor_Florin_1988 explică:

Si asta o pot face eu. Adică acasa? Am căutat un sistem de operare, dar nu am găsit decât unul care se instalează cu ajutorul programului specificat mai sus. M-ar interesa un "firmware" pe care sa i-l instalez cu ajutorul cardului SD! Sau cu system recovery prin "update from adb". Reamintesc ca pc-ul nu O MAI recunoaște. Pana sa folosesc acel program o recunostea!