| sLowSpawN a întrebat:

Buna TPU.
De curand mi-am reinstalat windowsu si inainte de instalare am creat 3 Drivere C, D si E si mi-a instalat doar 2, am repetat instalarea si tot asa.
Miar putea spune cineva cum fac sa apara si al 3-lea driver?
Dau

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Cand instalezi windows-ul, da formatare la cea de-a 3-a partitie, apoi dai un reset, astepti iar sa se icnarce, si instalezi windows-ul pe prima partitie! bafta!

7 răspunsuri:
| sLowSpawN explică:

Voi incerca ambele metode, si care reuseste primeste Funda.

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Daca nu apare si al treile inseamna ca memoria existenta este insuficienta, incearca sa le faci pe celelal te mai mici.

| sLowSpawN explică (pentru Matei_Pojala_1993):

Nu e memoria insuficienta ca imi arata ca mai are loc liber vreo 100 mb si ceva

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru sLowSpawN):

Atunci ori e de vina windowsul, ori hard discul.

| sLowSpawN explică (pentru Matei_Pojala_1993):

Cred si eu, ca daca intru pe Linux mi le arata toate 3 thinking

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru sLowSpawN):

Pai vezi, funda

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru sLowSpawN):

Funda terogggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg! 1