| ziz a întrebat:

De curand pe facebook, poti sa iti schimbi profilul in cronologie. Intrebarea e : Cum se dezactiveaza?

Răspuns Câştigător
| AaLl3X a răspuns:

Se poate dezactiva de aici : http://www.techedition.in/........spune-mi si mie cum l-ai activat te rog :)

| Adellaa a răspuns (pentru AaLl3X):

Buna! am si eu activata treaba aia!:d si as vrea sa o dezactivez.am dat pe link dar nu imi apare acolo nici o aplicatie.ce sa fac?sadsadplease help

| AaLl3X a răspuns (pentru Adellaa):

Adella intri pe acel link si dai pe urmatorul link: https://www.facebook.com/......reauth.php iar apoi faci ce iti arata in poza dupa primul link sper sa fie de folos :D

| Adellaa a răspuns (pentru AaLl3X):

Oke.multumesc:*:*

| Adellaa a răspuns (pentru AaLl3X):

Multumesc:*:*

7 răspunsuri:
| ziz explică:

Pai, am vazut la o prietena. si l-am activat si eu.

| csn20 a răspuns:

Tu cum l-ai activat? Ca vreau sa il activez si eu. happy

| Sid23 a răspuns:

Nu cred ca poti sa il dezactivezi.:-s Si eu il am in cronologie si ma uitam de curiozitate pe unde as putea sa-l dezactivez si nu am gasit nimic.straight face