| Di_Robitza_1991 a întrebat:

Cum poti sa iti schimbi profilul de facebook din cronologie in perete

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Nu mai poti sa faci downgrade pe FB. Singura solutie ar fi sa iti faci alt cont, cu alt email si sa nu faci upgrade din perete in cronologie. Dar am inteles ca toata lumea va fi trecuta la noua interfata in perioada imediat urmatoare... Deci, nu-ti mai bate capul aiurea.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Din cate stiu nu poti, din cate am inteles in curand vor sa schimbe toate profilile pe timeline

| Rosu_Trandafir_1996 a răspuns:

Vreau alt profil