| anonim_4396 a întrebat:

Am Nokia lumia cu windows phone(8) si nu am loc de card SD, cand conectez telefonul la PC, nu se intampla nimic, adica sa imi apara ceva pe telefon sau pe PC, conteaza si windowsul calculatorului? Vreau sa transfer poze, melodiii, video si toate cele pe calculator, si daca nu pot avea card in el, eu zic ca exista o modalitate sa transfer date. Ajutati-ma, fundahappy

3 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Ai nevoie de un program care sa faca legatura intre telefon si calculator, de obicei acel program il primesti pe un CD odata cu telefonul, daca nu il ai, cauta pe internet un program asemanator.

| anonim_4396 explică (pentru Carmen27):

Nu il am. Imi poti da link cu un program asemanator?

| Carmen27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un program asemanator este Nokia Suite.