| orton123456 a întrebat:

Buna,TPU.E cam coplicat asa ca cititi atent.Ieri mi-am luat un Nokia Lumia 520, si cind imi conectez cardul SD, imi aprind telefonul dar spune ca cardul meu SD de 2gb san disk, are o pbolema, si spune sa ma conectez la calculator.Atunci cind intru in fotografii le am,cind intru in muzica si video,imi arata doar videourile,dar muzica nu este, mentionez ca am muzic pe card sd, dar spune ca e pustiu. Pina sa-mi cumpar Nokia lumia 520 am avut Samsung galaxy mini.Imi mai spune ca sa ma conectez la calculator,am Windows XP,si cind ma conectez nu imi arata nimic doar de incarca si imi da voie doar sa copii pozele si videourile de pe el,dar cind ma uit in my computer arata un fotoaparat si cind intru in el e gol, si nu imi da voie sa pun muzica, ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Formateaza cardul.
2. Tu iti schimbi telefoanele si stai cu vechitura de xp, si te plangi ca face figuri... Vezi ca xp-ule terminat de mult, si normal ca nu poti sa vezi nimic pe el, deoarece tot ce e smart, fie ca e android sau windows sau ce vrei tu, foloseste mtp, care nu e disponibil pe xp.

| K0sti a răspuns:

Formateaza-l!