| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpăra un cablu pentru nişte căşti beats?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Poate nu ai nevoie de tot cablu ci doar de mufa Jack:

http://www.pieseuzcasnic.ro/......341554.jpg

In functie de model ea poate fi de 25mm sau 35mm.Bineinteles ca sunt si alte modele(numai stereo fara microfon)sau mai mari

http://2.bp.blogspot.com/......lastic.jpg

Intreruparea cablului exact unde intra in mufa e un defect des intalnit la casti! Spune-mi modelul castilor si-ti dau un link pentru mufa potrivita iar un electronist(nu numai) o poate inlocui in 3 minute :D

| Mellie00 a răspuns (pentru stlucian):

Mulţumesc pentru răspuns! Am niste căşti beats wireless. Se pot conecta la un device si prin bluetooth dar si prin cablu...si cablul după un an de utilizare face figuri..ba se aude într.o cască, ba se aude în ambele. Dacă m-ai putea ajuta cu un link ţi-aş fi foarte recunoscătoare!

| stlucian a răspuns (pentru Mellie00):

"căşti beats wireless" de care? Model/firma?
Cum arata mufa macar.Cum am spus e un defect des intalnit.
Cun sa-ti dau un link daca nu stiu ce iti trebuie cu adevarat?
As putea sa fac lucru asta si sa-ti dau ceva aiurea dar nu-mi sta in caracter!

Pe casti scrie model:"..."
pe o eticheta.Trebuie sa stiu cateva detalii macar.

Cauta aici si trimite-mi ceva apropiat macar:

https://www.google.ro/......ps?/search

| Katalin008 a răspuns:

Pai depinde unde stai daca stai in Bucuresti cu atat mai bine te duci la electronice si iti iei de care vrei tu sper ca ti-am fost de ajutor funda?