| bonjordoking a întrebat:

Buna,TPU! De vreo 2 saptamani mi-am descarcat aplicatia de Skype pentru Nokia Lumia 520, dar singurul cont cu care pot intra este cel de Microsoft si din cate stiu, se poate sincroniza cu cel de skype dar nu stiu cum.Nu imi apare o astfel de optiune, iar toare contactele mele se afla pe contul de skype....Cum pot sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Deoarece Microsoft a cumparat Skype in urma cu ceva timp, pe Windows Phone nu te poti loga pe Skype decat cu contul de Microsoft. Nu e musai sa fie acelasi cont ca si cel cu care esti " logat" pe telefon, dar trebuie sa fie unul Microsoft