| BayazidFulgerul a întrebat:

Buna TPU.Deci, am luat niste teme windows 7 pentru XP. Ce ziceti, sa le instalez?

13 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Din moment ce le-ai luat, de ce sa nu le testezi?

| BayazidFulgerul explică (pentru SamSon):

Pai mie ca imi distrug pc ul

| SamSon a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Atunci uita-te pe net sa vezi daca le-au mai instalat si altii, cel mai bine e ca inainte sa faci ceva sa verifici.

| BayazidFulgerul explică (pentru SamSon):

Am verificat nu contin virusi nu mananca resurse dar am pentimum III 1 gb ram oare merge?

| SamSon a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Eu stiu ca temele de windows 7 sunt foarte pretentioase, iar temele de win 7 pentru. Xp tot timpul dau erori, daca le-ai descarcat de pe site-ul de pe care am descarcat si eu mai demult teme pentru. Xp, mai bine nu incerca ca iti strica pc-ul, eu asa am patit.

| BayazidFulgerul explică (pentru SamSon):

De pe ce site le descarcasi tu?

| hunterpainting a răspuns:

Da

| BayazidFulgerul explică:

Si am mai vazut si alt site cu aceleasi teme. Dar comentariile erau si de bine si de rau. oricum cred ca le incerc

| SamSon a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Faci cum doresti, e pc-ul tau

| BayazidFulgerul explică (pentru SamSon):

Ba nu, e al sorami hello am 10 ani

| SamSon a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Atunci incearca-le

| BayazidFulgerul explică (pentru SamSon):

Tipul din tutorial zicea "nu consuma resurse"si "fara virusi" la testat pe pc ul lui

| AstonMartin a răspuns:

Mai bine iti instalezi un programel care iti transforma cateva chestii, gen sunetele, temele, si altele, ca cele de la windows 7. http://www2.niwradsoft.com/2010/07/seven-remix-xp-241.html
Eu il folosesc de vreo doi ani, nu-mi merge windows 7, am xp care arata ca w7 aproape 90 %.
NU are virusi, ti-l recomand, se instaleaza simplu, dupa care iti cere un restart si gata ai Windows 7 aproape.