| Daniel_5468 a întrebat:

dimineata mi-am pus o placa video 9800GT 1GB 256 Bit, si pe seara cand ma jucam GTA IV, numa vad ca mi se stinge PC-u dintr-o data.
NU s-a luat curentu laughing. Monitoru merge, oare sa se fi arsa sursa? sursa era una de 74 lei NoName de 550Watti.
Daca da, ce alta sursa imi recomandati, buna pentru PC-u meu pana in 150 lei

1 răspuns:
| DjZen a răspuns:

Cand s-a oprit Pc unitatea mai mergea adica se auzea coolerul de la procesor daca da inseamna da placa video are ceva nu sursa ta