| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

Din ce loc al setarilor de la Google Chrome pot seta sa porneasca automat internetul cand deschid acest program?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Google chrome este un program prin care ai ACCES la internet, NU PORNESTI internetul cu el. Conexiunea la internet se activeaza cand pornesti calculatorul. Prin cablu, modem.ce ai tu. De la cine ai internet?

| Cristi1Cristi1IdlibParty explică (pentru horia2012):

Pe internet explorer merge, adica porneste automat internetul cand deschis IE. Am prin modem(stick) de la DIGI mobil(RDS).

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Probabil vrei sa setezi sa se deschida Google.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
min 3,03 - min 4, 03

| Suiram06 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, poate ma insel

| loreley24 a răspuns:

Nu poti din chrome, eventual dai din windows de la internet configuration