| fyrelord a întrebat:

DVD writer-ul pc-ului meu nu functioneaza si as dori ca sa reinstalez Windows de pe stick. Intrebarea mea e:
Driverele placilor de sunet, retea, video, etc. se pot instala si de pe stick? Pentru ca am 2 stick-uri disponibile si as vrea sa stiu daca se poate.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Da, desigur iti recomand sa le instalezi prin windows update sau cu programe gen drivergenius http://www.driver-soft.com/ (cu programul asta poti face si back-up la drivere)

| fyrelord explică (pentru al3xander):

Mersi mult!

| al3xander a răspuns (pentru fyrelord):

Pentru nimic, numai bine!