| anonim_4396 a întrebat:

E bine daca cumpar laptopul asta pentru gaming in rate? http://www.emag.ro/......DGW16MBBM/
PS:Sa nua aud lucruri gen(Ia-ti un desk, desk e mai performant din mai multe bucati)etc...
Vreau laptop!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul de ok. Singurul punct slab pentru gaming ar fi placa video care e o placa de mijloc. Drept urmare nu te astepta sa-ti ruleze toate jocurile noi pe ultra, insa pe medium iti vor merge.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai imi o sa-mi functioneze de exemplu:dying light, zombiU, Gta5, Assasinn's creed, MK X etc?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti vor rula dar undeva intre low si mediu pe o rezolutie sa zicem maxima de 1280x1024. N-ai ce sa faci jocurile astea necesita o placa video high end iar a ta este middle range.

| notefree a răspuns:

Este perfect