| fyndtnydt7u a întrebat:

E prima dată când încerc să folosesc Snap Maps și de fiecare dată când vreau să intru apare ecranul de "Loading" și nu se mai termină. Așa de mult durează la început sau e ceva cu Snapchatul? Cum fac să intru în Snap Maps?

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Telefonul tau nu suporta aplicatia. Aia-i ideea. Are performante prea reduse pentru ce cere aplicatia, chiar daca tu ai reusit sa o descarci din Magazin. Acum, poate fi si un BUG temporal, dar nu cred.

| fyndtnydt7u explică (pentru AlexSalling):

Telefonul meu este mai puternic decât al tuturor din clasa mea, iar lor le merge. Probabil este, cum ai spus, un bug temporar. Mulțumesc pentru răspuns.