| Anonim661 a întrebat:

Buna TPU eu am internet explorer si am downloadat jocuri iar tatal meu zice sa nu mai downloadez ca au virusi cum pot da sa nu apara sau sa sterg tot ce am downloadat si tot ce am vizionat pe internet explorer de unde pot umbla la setari ajutati-ma va rog funda si vot! ps:SCUZATI CATEGORIA:d

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Apesi deodata tastele CTRL SHIFT DEL si bifezi tot si dai Delete(cand esti pe internet explorer)

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Iar ca sa stergi tot ce ai downloadat exista o singura cale: stergi fisierul descarcatlaughing mare greutate...si dc sa stergi tot ce ai vizionat pe internet? tie frica sa nu te prinda tactu la filme porno?laughing)