| nice67 a întrebat:

exista un program care sa-ti modifice o voce inregistrata sau un program care sa 'transforme' un video 3GP in MP4, sau ceva de genu'?
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Iti recomand urmatorul program :I wisoft free videoconvertor! eu asta il folosesc si sun super incantat! are o multime de formate pentru telefoane, video, audio, extractor de mp3, dar nu poate modifica voci! pentru asta ai nevoie de altceva! oricum ceea ce ti-am recomandat e de mare ajutor si te va satisfac! eu obisnuiesc sa fac conversie la filme dupa care mi le pun pe telefon si voila : ma uit la filme sau clipuri pe telefon!

| nice67 explică (pentru michael5813):

Cum se foloseste acest program? happy Lam descarcat...

| michael5813 a răspuns (pentru nice67):

Dupa ce ai deschis programul, in partea de jos a ferestrei iti apare setari si mai jos locul in care vrei sa-ti fie salvate fisierele convertite. dand clik pe setari mai sus in aceeas fereastra o sa apara in stanga pentru ce terminal vrei conversie iar in dreapta formatul! este simplu de tot ai nevoie doar de putina rabdare si sa citesti ce ti se afiseaza pe monitor. a! si sa nu uit dai clik pe add undeva in stanga sus pentru a selecta fisierul dorit, open si dupa aceea start! succes!

| nice67 explică (pentru michael5813):

Multumesc mult! happy

| michael5813 a răspuns (pentru nice67):

Placerea a fost de partea mea! ma bucur ca te-am putut ajuta!

| michael5813 a răspuns (pentru nice67):

You are wellcome!

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Sa transformi din orice format vrei, il alt format exista: Xilisoft Video Convertor