| DaNuTzU_7737 a întrebat:

fundita. Vreau sa-mi iau un PC mai perfo, caci actualul, cu placa grafica care o am nu suporta Metin 2 deci laughing. Am la dispozitie un buget de 1800 lei, din care sa iau orice PC care vreau.

Am gasit acest sistem, la pretul de 1, 299 lei, la Flanco.Imi puteti spune daca merita?
P. S.:Uzare:gaming si as vrea sa stiu daca suporta ultimele "vedete" GTA IV, Crysis, WoW etc.

Intel® Dual Core™ E5200
Frecventa procesor (GHz): 2.5
Capacitate Hard-disc(GB): 320
Producător placa de baza: Biostar
Model placa de baza: G31-M7 TE
Capacitate memorie(MB): 4096
Tip memorie: DDR2
Frecventa memorie(MHz): 800
Interfata grafica integrata: Nu
Model Interfata grafica: ATI 4350
Memorie interfata grafica: 512
Sistem de operare: Linux
Unitate optica: DVD±RW Dual Layer
Carcasa: Da
Mouse: Da
Tastatura: Da

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Poti sa iti schimbi piesele si te ajunge mai ieftin.Io asa am facut. Acum depinde de tine.

| bogdan1011 a răspuns:

Suna bine ce are pc asta in el, dar la memoria video nu sunt sigur daca iti poate duce ultimele jocuri aparute, ti-as recomanda ca sa iti cumperi sistemul asta si din ce ramane sa iti cumperi o placa video mai performanta succes!