| anonim_4396 a întrebat:

Help please! De obicei tin telefonul in buzunar si se deblocheaza, intra la lista de contacte si apeleaza fara sa stiu nimic. cand verific jurnalul de apeluri imi dau seama ca s-a apelat singur! ce sa fac? funda

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Si eu am aceeasi problema laughing ori il ti intr-un buzunar mai larg, ori in geanta ori la gat

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De obicei nu se ține în buzunar că vezi unde se ajunge, ci în geantă/borsetă/etc. care să nu aibă un contact atât de direct cu telefonul. Folosește și o husă de protecție.
Pa, pa.

| Ryuk751 a răspuns:

Pune-i cod la taste si nu mai are cum sa se mai deblocheze singur.nu se poate din intamplare sa apesti 4 5 6 nr din cod si sa fie corecte.aceeasi problema o aveam si eu si asta a fost solutia mea.pa.big grin

| cristinna23 a răspuns:

Cred ca ai touch, poti sa-l inchizi si nu iti mai face probleme

| cristi27 a răspuns:

Incearca sa iei o husa si atunci daca ai si husa si blochezi tastatura poate nu vei mai avea problema pa