| alexsaxx2323 a întrebat:

Am o problema fidela.
Telefonul personal Iphone 6s apeleaza singur numere de telefon fara ca sa-mi arate in lista pe acestia, doar ma trezesc cu apeluri cum, ca eu am sunat de nenumerate ori persoanele respective.
Ce se intampla?
CE POT SA FAC?
In mai putin de 1 ora am apelat 6 persoane.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca apelurile nu apar pe lista numerelor pe care le-ai apelat, atunci e posibil ca cineva a preluat controlul asupra telefonului /numarului tau.

Te sfatuiesc in acest caz, sa mergi URGENT la compania ta de telefonie, sa verifice daca apelurile s-au facut de pe telefonul tau (conform numarului de imei a telefonului) sau de pe alt aparat, diferit, si eventual locatia de unde s-a sunat in numele tau!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Du-l la reparat la un service.