| goibas a întrebat:

Am un telefon Samsung s5. am observat ca nu e ceva in regula si m am apelat singur de la alt telefon.din 10 apeluri telefonul meu a sunat de vreo 3 ori, in rest intra mesageria direct. este o problema din setari sau e ceva problema cu telefonul.incercarea asta am facut-o de mai multe ori si din 10 apeluri uneori suna de 3 ori, de 2 ori deci nu e aceeasi.
multumesc de ori ce raspuns

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil semnalul in zona in care esti nu este constant. Poate fi si cartela sim.

| OnuOnulică a răspuns:

Asigură-te că ai semnal și că numărul care te sună are semnal la fel ca tine.

| Gabryel92 a răspuns:

Am patit si eu cu s4. Eu banuiesc ca era de la cartela la mine (telekom) care nu are un semnal prea bun.