| RedPoint a întrebat:

imi puteti spune un mod de masini sau alte chestii faine pentru GTA 4 care stiti sigur ca merge, ca am luat si eu moduri de pe net si dupa ce le instalam si intram in GTA imi zicea Not responding(am incercat si cu compatibility mode, dar degeaba); cred c-am reinstalat jocu` de vreo 5 ori, deci vreau un mod functional care sa arate bine ca si grafica.Multumesc,dau funda!winking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De obicei modurile cer patch 1.0.4.0.
De asemenea, verifica la fiecare mod daca sunt anumite cerinte speciale, si inainte de a incepe fa un backup la ce vrei sa modifici.

| andrei089 a răspuns:

Incearca sa le instalezi cu mod installer si poate nu iti mai da eroare;)
Link moduri: http://www.gta4-mods.com/
Link mod installer: http://www.thegtaplace.com/downloads/f3454-4-mod-installer-v040b Funda?

| RedPoint explică (pentru andrei089):

Am incercat, dar dupa ce instalez mai multe masini tot imi da eroare, ca istalam vreo 20-25 deodata, si dupa nu stiam care masina nu este buna si mi-ar lua prea mult timp ca dupa fiecare masina instalata sa intr-un joc sa vad daca functioneaza.