| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Imi spuneti care marca de laptopuri este cea mai performanta si buna? Funda si vot

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Assus este cea mai buna firma de laptopuri.
Ti-o recomand cu multa caldura.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Pai eu am un laptop SONY Vaio si sunt foarte multumita de el.
Parerea mea este ca Sony este o marca foarte buna si se pricepe la laptopuri, dar si in alte electronice.

Asta-i parerea mea. Pa-pa!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Sony si Dell

Răspuns utilizator avertizat
| Darkus56 a răspuns:

Sony.
Funda!?

| Kata2000 a răspuns:

Assus si Compaq. Fundita Plz!

| nedan1999 a răspuns:

Pai cele mai bune ca performanta le face firma Alienware (is de jocuri) dar ca raport performanta pret sunt Asus-urile.

| roby4xx a răspuns:

Dupa mine Asus, mai sunt si altele dar fata sa stii ca nu ai sa gasesti in veci un calculator performant ieftin, daca chiar vrei unul bun o sa te coste peste 25 milioane garantat si o sa iti mearga 100% orice programe fara erori o perioada mare de timp fara sa apara, erori etc... ca doar dupa un timp o sa apara tot mai multe programe mai performante care o sa solicite PC sau Laptopul si nu o sa ruleze la fel de bine sad