| OxEdaNNNNN a întrebat:

Ajutor! mi-am formatat windowsul... am instalat toate driverele si nu imi apare de loc in Network connections: local area connection, si nu pot sa ma conecte la internetstraight face Dupa ce am instalat driverul de la placa de retea mi-a aratat: Please Shutdown and plug Realtek Pcie card to complete the instalation dar placa de retea e conectala la calculator. va rog ajutor! dau funda!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Posibil sa ai ceva conflicte hardware in comp.Cu calculatorul scos din priza, Scoate placa de retea si introdu-o in alt slot liber.Asta in cazul in care nu este integrata in placa de baza.

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cu placere si da mai departe, adica TPU.;-))

| OxEdaNNNNN explică:

Mersi mult a mers