| cris2012 a întrebat:

in spatele blocului am 10 caini care latra noaptea si nu pot sa dorm din cauza lor, am auzit de niste aparate cu ultrasunete care ii alunga dar problema e ca eu stau la etajul 8 si nu stiu ce sa cumpar ca sa ajunga sunetul pana la parter si sa ii faca sa taca, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu prea ai ce sa le faci...probabil ai cretini prin bloc care ii hranesc si de aceea stau pe acolo!

| catalinutzu95 a răspuns:

Salut,aparat cu ultrasunete am avut si eu dar din cate m-am interesat eu ele sunt dor pentru ai alunga nu pentru ai face sa taca :d singura solutie este sa faci ceva sa ii alungibig grin

| cris2012 explică (pentru catalinutzu95):

Pai da, sa ii alunge dar de la etaj 8 ca sa nu trebuiasca sa cobor

| Einsecticide a răspuns:

Sunt si aparate anti latrat, dar de la etajul 8 cam greu cu instalatul. Reusesti sa ii faci sa numai latre dar conditia este sa respecti distanta dintre aparat si caini. Uite aici mai multe detalii http://www.einsecticide.ro/......30mp-~886: Spor