| OnWeed a întrebat:

Salut tuturor, ce parere aveti despre Nokia 5530? Link: http://www.emag.ro/......Blaccared. Mie mi se pare Ok si as dori sa imi cumpar unul, dar pana acum n-am umblat pe nici-unul in realitate si nu vreau sa am vreo surpriza dupa ce il cumpar asa ca va cer si voua parerea :)

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Superb love struck
Si unchiul meu are un telefon ca asta doar ca este cu albastru si nu a avut probleme cu el, pana acumhee hee

4 răspunsuri:
| OnWeed explică:

Multumesc de raspunsuri, am decis sa il cumpar, acum doar sa vad cum fac rost de toti banii big grin

@dany - sunt baiat sa stii big grin

| Oktavian a răspuns:

Miear placea si mie sa am unul de acesta e super.

| dany4 a răspuns:

Nu o sa ai nici o surpriza neplacuta, cunosc persoane care au, l am butonat, o sa fi multumita de el, chiar o sa ti placa mult, merita sa ti iei

| Totui0verde a răspuns:

Telefon de acesta are si fratele meu el are 13 si pot sa spun ca este destul de nebun (nu sta locului toata ziua e cu telefonul in mana...)
i-a cazut de 2 ori din mana dar nu a patit nimic nu stiu mie un mi se pare ok happy