| Beautiful7 a întrebat:

joc cs de vreo 4 ani joc bine,si doresc sa imi cumpar o licenta steam, nu stiti cum trebuie sa procedez unde se baga licenta multumesc

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Mai bine ti-ai lua CS GO big grin (era gratis 2 zile pe Steam, eu nu l-am jucat ca nu ma pasioneaza CS-ul).

Iar cu Steam-ul, foarte simplu, iti faci cont, instalezi aplicatia in PC, te loghezi in cont, dupa care cumperi jocul, alegi metoda de plata (ai nevoie de card de credit) si iti va lua banii de pe card, dar jocul, va ramane in contul tau si il vei putea juca de pe orice PC care are steam si esti logat in cont big grin

PS: eu am 12 jocuri pe Steam, si nu mi-am luat teapa sau ceva de genul pana acum big grin iar unele jocuri le poti lua la redurece, erau reduceri destul de tari de Halloween, dar nu mi-am luat nimic ca nu mai am pus bani pe card... sad