| robiolic a întrebat:

la iphone 4s cand tin telefonul blocat (nu umblu pe el) e conectat la wireless dar nu merge pur si simplu se porneste wireless-ul doar atunci cand apas butonu si se porneste se lumineaza ecranul. nu imi convine deloc. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Shobo91 a răspuns:

Dar tu de unde poti stii ca Wi-fi-ul nu merge cand e blocat telefonul? Dupa ce il deblochezi momentan nu apare semnalul de wireless, insa imediat reapare, dar asta nu inseamna ca nu este activ! Stai fara grija, ca wireless-ul este functional si in timpul Stand-By al telefonului!

| robiolic explică (pentru Shobo91):

Stai linistit ca stiu ce vorbesc, am incercat sa ma sun cu viber sau sa trimit mesaj prin imessage si chesti care merg doar prin wi-fi si doar atunci a inceput sa sune telefonul dupa ce am apasat pe buton sa reapara wi-fi-ul