| DeepInDarkness a întrebat:

Am un BlackBerry 9930 Bold si nu imi mai merge pe el youtube-ul de aseara, dar nici pe telefonul altui prieten, are un iPhone 3g nu merge. Specific ca netul este conectat la wireless, care nu este deloc departe de noi, la 5 metri!laughing) E de la net...sau?

5 răspunsuri:
| corodidenisa a răspuns:

Esti pe abonament? pentru ca daca esti, la un moment dat ti se opreste internetul ca sa nu cheltuiesti prea mult.

| DeepInDarkness explică (pentru corodidenisa):

Sunt pe abonament, dar conectandu-ma la wireless nu imi ia din netul care in am pe abonament. Pana acum nu am avut probleme cu YT pe telefon....nu stiu ce are

| corodidenisa a răspuns:

Atunci nu stiu care este problema. Imi pare rau.

| DeepInDarkness explică (pentru corodidenisa):

Nicio problema! Multumesc oricum! happy

| corodidenisa a răspuns:

Cuplacere