| NimeniSiAtat a întrebat:

La network connections nu imi apare casuta pntru wireless, cum o fac sa apara? (E windows xp).

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca ai Laptop (este bagat default wifi).
2 Daca ai reinstalat/Instalat alt Windows trebuie sa instalezi Driverele.
3 Instaleaza Driverul la Wireless.
4 Nu stim ce fel de system ai si care sunt sfecificatiile sa iti dam site unde sa descarci.
5 Dar eu iti zic sa descarci un program unde sa poti instala toate driverele de pe acel laptop.
PS:Trebuie sa ai o conexiune la internet altfel nu merge.
Programul se Numeste Driver Booster.
Linkul:
http://www.iobit.com/driver-booster.php

Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda Celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

3 răspunsuri:
| zickuo a răspuns:

Instaleaza driverele pentru wireles. Acestea sun specifice modelului tau de laptop.

| NimeniSiAtat explică (pentru zickuo):

Unde gasesc driverele?

| zickuo a răspuns (pentru NimeniSiAtat):

Pe site-u de la firma laptop-ului tau.