| EmiliEmm a întrebat:

La nici un prieten din Facebook nu-mi mai apare optiunea de a posta/distribui/scrie ceva in cronologia lor! Ma poate lamuri cineva unde si ce setari trebuie sa schimb?! Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti face nimic, ei au selectat asta, din setarile lor.
Si eu am selectat sa nu mi se mai posteze nimic in cronologia mea, din cauza ca erau multi care imi postau balarii (postari care nu-mi placeau), asa ca, le-am limitat accesul la postarile pe pagina mea.
Daca ai ceva de postat, pune pe pagina ta de FB si mentioneaza-i in cometarii.
In principiu, sunt de acord, ca fiecare sa-si tina FaceBookul curat, sau cum doreste, fara sa intervina unul si altul cu postarile lor.

| EmiliEmm explică (pentru Violleta2022):

Ar fi fezabil daca as avea 5000 de "prieteni" si as trai pentru Facebook, dar nu e cazul... Voiam doar sa postez un simplu la multi ani pe pagina unor persoane f apropiate care nu m ar fi blocat..probabil ca am setat eu ceva aiurea sau e o eroare a aplicatiei...Am rezolvat trecand la Facebook lite, unde nu mai sunt probleme.Multumesc pentru raspuns

| Krax256 a răspuns:

Ce dragut, iar mi-au postat altii astazi 5000 de poze cu pisici, mancare, citate din biblie si din Poptamas. Imi ia 3 zile sa le vad si sa le dau si like. Acum serios, chiar credeai ca nu se satura nimeni de postari puse pe propria pagina asa, deamboulea, de altii? De aceea te-au blocat toti ca au inceput sa se maturizeze.

| EmiliEmm explică (pentru Krax256):

E hilar de a dreptul cum dupa 2-3 randulete m ai si bagat intr o categorie? Tocmai pentru ca nu le am cu Facebook-ul si postatul in general am apelat la TPU daaarr, se pare ca tu le cam ai, deci ce categorie de poze postezi deamboulea? pariez ca din alea cu pisici? oricum, mai cresti si tu, nu doar..imbatranii