| ingerinaripat a întrebat:

BUNĂ TPU! Laptopul meu scoate un sunet ciudat și nu se mai oprește deloc, doar când îl închid. Ce să fac? Ajutați-mă! Nu am mai pățit până acum. Dau fundă! Scuze de categorie, dar este cea mai populată!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la reparat e "bolnav".

| e1xtz a răspuns:

Tot e bine ca se opreste cand il inchizi, gandeste-te cum ar fi sa faca si dupa ce il stingilaughing..in fine, cum crezi ca poate sa iti faca cineva o constatare aici?! ..cauta si tu pe forumuri cel mai serios ''service'' din orasul tau si te vei lamuri