| Dxi a întrebat:

Voi. ce ticuri aveţi? De când? Aţi încercat să scăpaţi de ele? Poate. dau fundă la cel mai ciudat! [ imi cer scuze pentru categorie!]

Răspuns Câştigător
| HasisS a răspuns:

Am ticul sa ma spal pe maini inainte sa ma pis, din respect pentru ...mealaughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Angeline a răspuns:

Imi place sa scot limba cand sunt grabita si sa salut pe cineva, si imi place ca imi incord muschii de la picioare cand sunt stresata laughing poate imi place sa ma joc cu dintii cu creionul, asa de plictiseala laughing

| SteauaNordului a răspuns:

Tzacan pixul atunci cand invat sau studiez diverse si exclam "Jeeesus!" atunci cand vad ceva cu totul deplasat

| emosoul a răspuns:

Imi rod unghiile si fac ca o broasca cand imi vine sa radrolling on the floor

| BlackScribble a răspuns:

Am mai multe ticuri:
Cand sunt nervoasa imi rod unghiile constant
Tot imi vine sa stau cracanat, ca baietii.
Din 5 in 5 sec in dau bretonul intr-o parte.
Cand sunt stresata imi vine sa dansez dnb.
La scoala, cand nu stiu ceva, tot imi musc din pix sau creion pana ma doare maseauahappy
Nu stiu daca se pot numi ticuri straight face Cel putin ala cu bretonul chiar e un tic.
[Aveam odata bretonul prins si tot imi dadeam capul ca si cum mi-as da bretonul intr-o parte]