| fldany2013 a întrebat:

m-am apucat de tutoriale pc, le filmez cu camtasia studio 8.0 si au grafica full hd si cand le editez cu Sony vegas pro 9, grafica este PRAFF, spune-ti care-i problema, daca e de la Sony spuneti-mi alt program cu care sa editez, FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

De ce le editezi? Ca sa le poti pune pe Youtube? Am avut pentru putin timp camtasia studio 8 si parca se putea edita cu el.Le faceam camrec(cam asa ceva, nu stiu sigur)si apoi le faceam mp4.

4 răspunsuri:
| fldany2013 explică:

Uitati tutorialul, de fapt uitati grafica : http://www.youtube.com/watch?v=1Yre3ngvNVo

| fldany2013 explică (pentru taken):

Poi le editez pentru ca le pun intro si din astea

| taken a răspuns (pentru fldany2013):

Am inteles.Nu stiu ce sa zic nu am folosit niciodata Sony Vegas.

| taken a răspuns (pentru fldany2013):

De ce le editezi? Ca sa le poti pune pe Youtube? Am avut pentru putin timp camtasia studio 8 si parca se putea edita cu el.Le faceam camrec(cam asa ceva, nu stiu sigur)si apoi le faceam mp4.